Sekretär gustaviansk stil
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-tal, intarsiadekor med motiv av blommor, fanerad i mahogny, låda i sargen, beslag i mässing, höjd 106, 86x45 cm
Ytskador, övre klaff låst, nycklar saknas
185702
2013-05-16