Sekretär gustaviansk stil

Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-tal, intarsiadekor med motiv av blommor, fanerad i mahogny, låda i sargen, beslag i mässing, höjd 106, 86x45 cm

Ytskador, övre klaff låst, nycklar saknas

185702

2013-05-16