Spelbord intarsia

Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia
Spelbord intarsia

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1900-tal, rik dekor med inläggningar av olika träslag samt pärlemor och ben, 2 lådor i sargen, vikbar skiva, delvis textilklädd skiva, höjd 81, 84x42+42 cm

Sprickor, ytskador

185712

2013-05-16