Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BILLGREN, Ernst (född 1957): Grävling, signerad Ernst Billgren 10/40, färgetsning, 24x24 cm
185716
2013-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här