Albin Amelin färglitografi
2013-05-17
185723
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AMELIN, Albin (1902-1975): Timmerbil, signerad Amelin, 101/310, färglitografi, 54x67 cm