Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BORDSPENDYL, sengustavianskt stockholmsarbete, signerad Gustaf Undén, Stockholm (verksam 1778-1829), höjd 37 cm
Attribut, pendel och nyckel saknas, urtavlan med skador
185727
2013-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här