Bordspendyl Gustaf Undén

Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén
Bordspendyl Gustaf Undén

Klubbat för:

40 000 SEK

Schätzwert

30 000 SEK

Beschreibung

BORDSPENDYL, sengustavianskt stockholmsarbete, signerad Gustaf Undén, Stockholm (verksam 1778-1829), höjd 37 cm

Zustandsbeschreibung

Attribut, pendel och nyckel saknas, urtavlan med skador

185727

2013-05-19