Klubbat för:
40 000 SEK
Schätzwert
30 000 SEK
Beschreibung
BORDSPENDYL, sengustavianskt stockholmsarbete, signerad Gustaf Undén, Stockholm (verksam 1778-1829), höjd 37 cm
Zustandsbeschreibung
Attribut, pendel och nyckel saknas, urtavlan med skador
185727
2013-05-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner