Reuterswärd litografi

Reuterswärd litografi
Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Non Violence", signerad CFR, 60/75, litografi, 27x37 cm

185729

2013-05-17