Bordslampa Friberg
2013-05-17
185731
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Berndt Friberg, 1934, glaserat stengods, signerad och daterad Friberg 1974, total höjd 32 cm