Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, dekor i famille verte med motiv av blommor, diameter 26 cm

Lagning, brätte klätt i metall, fotringsnagg, tillverkningsdefekter

185738

2013-05-17