Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, porslin, Kina, dekor i famille verte med motiv av blommor, diameter 26 cm
Lagning, brätte klätt i metall, fotringsnagg, tillverkningsdefekter
185738
2013-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här