Carl Wilhelmsson etsning

Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

WILHELMSSON, Carl (1866-1928): Fiskare, stämpelsignerad CW19, etsning, 28x22 cm

185743

2013-05-17