Vas porslin Kina

Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-tal eller tidigare, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, bär märke, höjd 25 cm

Krackeleringar

185744

2013-05-17