Jan Naliwajko objekt
2013-05-17
185745
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Objekt i plexiglas, signerad och daterad 1985, totalhöjd 60x45 cm