Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FIGURIN, keramik, Alf Wallander,1900-talets början, i form av stående sekelskiftes dam, inpressat A. Wallander, höjd 43 cm
Krackelerad, bottenspricka, nagg
185747
2013-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här