Skulptur Alf Wallander

Skulptur Alf Wallander
Skulptur Alf Wallander
Skulptur Alf Wallander
Skulptur Alf Wallander
Skulptur Alf Wallander
Skulptur Alf Wallander
Skulptur Alf Wallander
Skulptur Alf Wallander

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, keramik, Alf Wallander,1900-talets början, i form av stående sekelskiftes dam, inpressat A. Wallander, höjd 43 cm

Krackelerad, bottenspricka, nagg

185747

2013-05-17