Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESKÅL, FAT, Kina, möjligen Ming, celadon och brunglaserat gods, diameter 11 resp.16 cm
Mindre nagg och krackeleringar
185756
2013-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här