Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TESKÅL, FAT, Kina, möjligen Ming, celadon och brunglaserat gods, diameter 11 resp.16 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre nagg och krackeleringar
185756
2013-05-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner