August Fischer oljemålning

August Fischer oljemålning
August Fischer oljemålning
August Fischer oljemålning
August Fischer oljemålning
August Fischer oljemålning
August Fischer oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISCHER, August (Danmark, 1854-1921): Gondolkanal, olja på duk, signerad Aug Fischer, 37x26,5 cm

Mindre färgbortfall

185763

2013-05-17