Andre De Dienes fotografi

Andre De Dienes fotografi
Andre De Dienes fotografi
Andre De Dienes fotografi
Andre De Dienes fotografi

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

DE DIENES, Andre (USA 1913-1985): Marilyn, signerad och stämplad på baksidan, blindstämplad Andre De Dienes Edward Weston Collection, daterad 1992, fotografi, 25x20 cm, oramad

185767

2013-05-17