Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
DE DIENES, Andre (USA 1913-1985): Marilyn, signerad och stämplad på baksidan, blindstämplad Andre De Dienes Edward Weston Collection, daterad 1992, fotografi, 25x20 cm, oramad
185767
2013-05-17