Kabinettskåp
2013-05-16
185769
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KABINETTSKÅP, omkring 1800, furu och ek, nyckelbussning i ben, innanförliggande inredning i form av lådor fanérade i bl a alrot, lådor med knoppar i ben, höjd 64, 48x25 cm
Repor, lagningar, senare kompletterat, benknoppar saknas, nycklar saknas