Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad PH Beurling Stockholm (Per Henrik B., urmakare i Stockholm 1783-1806), träskuret fodral, förgylld
Zustandsbeschreibung
I delar, omfattande skador
185775
2013-05-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner