Flandern 1700-tal oljemålning
Vollendet
2013-05-18
185788
| Höchstes Gebot | 14 500 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flandern 1700-tal, Gråtande Venus, olja på duk, 91x121 cm
Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Skador, lagningar