Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
MINIATYR, 18/1900-tal, damporträtt, bemålat ben, bär signatur A. Piene?, ram fanerad med ben, porträttets mått 8x6 cm
Ram med skador, sprickor
185793
2013-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här