Miniatyr damporträtt

Miniatyr damporträtt
Miniatyr damporträtt
Miniatyr damporträtt
Miniatyr damporträtt
Miniatyr damporträtt
Miniatyr damporträtt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

MINIATYR, 18/1900-tal, damporträtt, bemålat ben, bär signatur A. Piene?, ram fanerad med ben, porträttets mått 8x6 cm

Ram med skador, sprickor

185793

2013-05-16