Elis Ryberg

Elis Ryberg
Elis Ryberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RYBERG, Elis (född 1919): "Utsikt mot Fåfängan", färglitografi, signerad Elis Ryberg, 96/360, 51x63 cm, oglasad

185797

2013-05-18