Spegellampetter Louis XV-stil
2013-05-18
185819
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, Louis XV-stil, förgylld mässing, slipat glas, höjd 57 cm
Slitage