Spegellampetter Louis XV-stil

Spegellampetter  Louis XV-stil
Spegellampetter  Louis XV-stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, Louis XV-stil, förgylld mässing, slipat glas, höjd 57 cm

Slitage

185819

2013-05-18