Vas skål graverad dekor

Vas skål graverad dekor
Vas skål graverad dekor
Vas skål graverad dekor
Vas skål graverad dekor
Vas skål graverad dekor
Vas skål graverad dekor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, 1800-tal, SKÅL, 1900-talets första hälft, vasen med Karl XII:s monogram under kronor, graverade och slipade med dekor av blomsterslingor, höjd 17, diameter 26 cm

185820

2013-05-18