Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KEEN, Oscar (1867-1949): Insjölandskap signerad Oscar Keen 1915, olja på duk, 115x145 cm
Ramskada
185823
2013-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här