Oscar Keen oljemåling

Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling
Oscar Keen oljemåling

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KEEN, Oscar (1867-1949): Insjölandskap signerad Oscar Keen 1915, olja på duk, 115x145 cm

Ramskada

185823

2013-05-18