Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KIIK, Kaïa (född 1973): " Hommage á Veronèse V ", blandteknik på duk, signerad och daterad Kaïa Kiik 2005 a tergo, äkthetscertifikat a tergo, 55x38 cm
185831
2013-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här