Kaïa Kiik

Kaïa Kiik
Kaïa Kiik

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIIK, Kaïa (född 1973): " Hommage á Veronèse V ", blandteknik på duk, signerad och daterad Kaïa Kiik 2005 a tergo, äkthetscertifikat a tergo, 55x38 cm

185831

2013-05-18