Hornby Tågset
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HORNBY TÅGSET, spår 0, 1940-50-tal, 1 st, ånglok med tender, 6 godsvagnar, 2 passagerarvagnar, röd och grön uppsättning, urverksdrivna, i originalkartonger, växlar, järnvägskorsning, vändskiva och diverse medföljer
Bruksslitage
185852
2013-05-18