Hornby Tågset

Hornby Tågset
Hornby Tågset

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

HORNBY TÅGSET, spår 0, 1940-50-tal, 1 st, ånglok med tender, 6 godsvagnar, 2 passagerarvagnar, röd och grön uppsättning, urverksdrivna, i originalkartonger, växlar, järnvägskorsning, vändskiva och diverse medföljer

Bruksslitage

185852

2013-05-18