Industrilampa från Lindingö

Industrilampa från Lindingö
Industrilampa från Lindingö
Industrilampa från Lindingö
Industrilampa från Lindingö

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INDUSTRILAMPA, omkring 1940, emljerad plåt, galvaniserad stång, längd ca 100 cm
Proveniens:Har tidigare hängt i Brevik- Lidingö

Emaljskador, rost

185856

2013-05-18