Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INDUSTRILAMPA, omkring 1940, emljerad plåt, galvaniserad stång, längd ca 100 cm
Proveniens:Har tidigare hängt i Brevik- Lidingö
Emaljskador, rost
185856
2013-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här