Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, med handtag, försilvrad metall, 1900-tal, driven och punsad dekor, höjd 36 cm
Slitage
185896
2013-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här