Hasse Lindroth etsning

Hasse Lindroth etsning
Hasse Lindroth etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDROTH, Hasse (född 1938): "Ersta", signerad och daterad Hasse Lindroth -96, 181/185, etsning, 30x35 cm

185899

2013-05-19