Inge Schiöler färgserigrafi
2013-05-19
185909
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCHIÖLER, Inge (1908-71): Motiv från Koster, signerad och numrerad Inge Schiöler 15/170, färgserigrafi, 51x63 cm, bladstorlek 63x72 cm, oramad
Smärre hanteringveck