Dörröverstycke barockstil

Dörröverstycke barockstil
Dörröverstycke barockstil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, barockstil, bemålat, bronserad dekor i gips av putti och blommor, 92x29 cm

Skador, lagning

185913

2013-05-18