Gustav Rudberg pastell och färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): (2 st) "Interiör med stol - Altéa", pastell osignerad, förlaga till litografi, bladstorlek 63x47 cm samt färglitografi, signerad och numrerad 27/210, 54x39 cm, pastell oramad

185915

2013-05-19