Perukstockar Kina

Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina
Perukstockar Kina

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PERUKSTOCKAR / PENSELVASER, 2 st, porslin, Kina, omkring 1900, dekor i emaljfärger av figurscener, höjd 26-27,5 cm

Smärre nagg, glasyrsprickor och slitage

185917

2013-05-18