Gösta Gustavsson litografier

Gösta Gustavsson litografier
Gösta Gustavsson litografier
Gösta Gustavsson litografier
Gösta Gustavsson litografier
Gösta Gustavsson litografier
Gösta Gustavsson litografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUSTAVSSON, Gösta (1895-1962), 10 st signerade olika litografier i varierande format, oramade

185942

2013-05-19