Endre Nemes litografier

Endre Nemes litografier
Endre Nemes litografier
Endre Nemes litografier
Endre Nemes litografier
Endre Nemes litografier
Endre Nemes litografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NEMES, Endre (1909-1985), 3 st: Komposition, signerad Endre Nemes, 61x61, 56x82 resp 61x81 cm, oramade

2 med delvis stukade hörn

185945

2013-05-19