Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRAFISKA BLAD (9), 1700-tal, bl.a. vy över Piazza Navona, porträtt Karl X Gustav, religiösa motiv mm
Skador, vissa klippta, fläckar
185950
2013-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här