Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAFISKA BLAD (9), 1700-tal, bl.a. vy över Piazza Navona, porträtt Karl X Gustav, religiösa motiv mm

Skador, vissa klippta, fläckar

185950

2013-05-19