George Clare oljemålning

George Clare oljemålning
George Clare oljemålning
George Clare oljemålning
George Clare oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLARE, George (1830-1900): Naturmotiv med blommor och fågelägg, signerad George Clare, olja på duk, 29x43 cm

185974

2013-05-19