Ellis Wallin oljemålning
2013-05-19
185976
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): Från Slussen mot gamla stan, signerad och daterad -22, olja på duk, 65x80 cm