Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
WALLIN, Ellis (1888-1972): Från Slussen mot gamla stan, signerad och daterad -22, olja på duk, 65x80 cm
Zustandsbeschreibung
185976
2013-05-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner