Ellis Wallin oljemålning

Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

WALLIN, Ellis (1888-1972): Från Slussen mot gamla stan, signerad och daterad -22, olja på duk, 65x80 cm

Zustandsbeschreibung

185976

2013-05-19