Dixon Clark akvarell

Dixon Clark akvarell
Dixon Clark akvarell
Dixon Clark akvarell
Dixon Clark akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLARK, Joseph Dixon (1849-1944): Flodlandskap med jägare, signerad Dixon Clark, akvarell, 27x38 cm

185995

2013-05-20