Dixon Clark akvarell

Dixon Clark akvarell
Dixon Clark akvarell
Dixon Clark akvarell
Dixon Clark akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLARK, Joseph Dixon (1849-1944): Figurscen vid hus i flodlandskap, signerad Dixon Clark, akvarell, 12x22 cm

185996

2013-05-20