Olja på duk

Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansporträtt, olja på duk, 35x24 cm

Krackelyr

185997

2013-05-20