Inge Schiöler gouache

Inge Schiöler gouache
Inge Schiöler gouache
Inge Schiöler gouache
Inge Schiöler gouache

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Vid vattnet, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, gouache på papper, 40x33 cm
PROVENIENS: Inköpt från konstnärens familj av nuvarande ägare

186011

2013-05-20