Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Vid vattnet, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, gouache på papper, 40x33 cm
PROVENIENS: Inköpt från konstnärens familj av nuvarande ägare
186011
2013-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här