Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors 1959, underfång, signerad och daterad -55, ca längd 34, totalhöjd 25 cm
186015
2013-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här