Lennart Jirlow akvarell på papper
Closed
2013-05-19
186035
| Sold for | 6 200 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Blomsterstilleben på nota, signerad L. Jirlow, akvarell på papper, 18x10,5 cm