Lennart Jirlow akvarell på papper

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Blomsterstilleben på nota, signerad L. Jirlow, akvarell på papper, 18x10,5 cm

186035

2013-05-19