WE Ellis oljemålning

WE Ellis oljemålning
WE Ellis oljemålning
WE Ellis oljemålning
WE Ellis oljemålning
WE Ellis oljemålning
WE Ellis oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELLIS, W. E. (England, 1800-tal): "Old Mill, Torrent Walk, Dolgelly, North Wales", olja på duk, 51x77 cm

Lagning

186060

2013-05-20